13/04/2024
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Real Madrid me ofertë të çmendur për Milan Skriniar

Skuadra madrilene është në kërkim të një mbrojtësi, për të përforcuar edhe më shumë repartin defansiv të skuadrës.

Sllovaku është një ndër qendërmbrojtësit më të mirë në botë për momentin dhe përpos Realit për të është interesuar edhe skuadra e Jurgen Klopp, Liverpool.
Sipas Don Balon “Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë 80 milionë euro plus Luka Modric ose Eder Militao si pjesë e marrëveshjes për sllovakun.

Skriniar është një nga lojtarët kyç të Interi-t këtë sezon, skuadër kjo e cila është duke luftuar me Juventusin për titullin e kampionit për këtë stinor në Serie A.

Të fundit