25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Adnan Azizi i Besës: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet dhe po ua bën hi!

Sekretati organizativ i Lëvizjes Besa Adnan Azizi,në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi nga takimi me banorët e Xhepçishtit duke thënë se masoviteti i sotëm po ua djeg disave sondazhet.

Ja postimi i Azizit:

Të fundit