15/06/2024
18.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë në afërsi të Strazhës, me çrrastë një kamion me targa të Ferizajit është rrokullisur. Nga ky aksident nuk raportohet për viktima, por është shkaktuar vetëm dëm material. Tani për tani nuk dihen shkaqet e aksidentit. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin..Alsat

Të fundit