13/07/2024
31.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident zingjiror në kufirin Hungari – Serbi, të përfshira vetura të mërgimtarëve

Një aksident ka ndodhur në orët e para të ditës së enjte afër kufirit Hungari – Serbi.

Mësohet se në aksident janë të përfshira gjashtë vetura, në mesin e të cilëve edhe të mërgimtarëve të cilët po vinin në Kosovë.

Sipas informacioneve aksidenti është vetëm me dëme materiale dhe nuk ka të lënduar.

Të fundit