01/03/2024
9.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Alarm në aeroportin e Tokios, avioni me rreth 400 persona përfshihet nga flakët gjatë uljes

Alarm në aeroportin Haneda, në Tokio. Një avion i Japan Airlines shpërtheu në flakë, teksa po ulej në pistë.

Pasagjerët të panikosur nxituan të dilnin nga avioni.

Sipas burimeve, rreth 400 persona janë nxjerrë nga avioni nga ekipet e emergjencës, dhe fatmirësisht janë të sigurt.

Të fundit