03/03/2024
7.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Angjushev: Nuk bëhet fjale për ulje të rrogave, por a do të ketë para për rroga!

I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ish zëvendës kryeministri për ekonomi, tha që është një krizë tejet e madhe dhe do të ketë problem në ekonominë e vendit.

Angjushev, komentoi edhe masat ekonomike të LSDM-së, dhe shtoi se pyetja e vërtetë nuk është se a do të shkurtohen rrogat, por a do të ketë para për rroga!

Të fundit