19/05/2024
19.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arbër Ademi: Nuk ka Qeveri pa ndryshimet kushtetuese

Më ClickPlus në TV21, Arbër Ademi nga Fronti Europian tha se nuk ka Qeveri pa ndryshimet kushtetuese dhe shtoi se Fronti atë që e thotë edhe e realizon.

“Ali Ahmeti në krye të Frontit Europian, bashkë me liderët e tjerë të Frontit Europian ka dëshmuar deri më sot, gjithë atë që e thotë e realizon… S’ka Qeveri pa ndryshimet kushtetuese”, tha Arbër Ademi.

Të fundit