27/05/2024
18.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arrestohen 6 persona, kryenin punë ndërtimore pa dokumente

Të enjten në ora 18:50, në rrugën “Nikolla Teslla” në Gostivar, zyrtarë policorë kanë arrestuar personat B.S.(43), Sh.Z.(55). I.H.(55) nga Gostivari, N.A.(43) dhe I.C.(49) nga Srmnova e Gostivarit dhe F.S.(41) nga Çegrani i Gostivarit, për shkak të dyshimit se po ndërtonin objekt në të njëjtën rrugë pa dokumente të nevojshme. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit. (U.H)

Të fundit