19/05/2024
19.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Vjedhje në kishën e fshatit Zhilcë

Gjashtëdhjetë vjeçari P.R. nga fshati Zhilcë e Tetovës, të enjten në SPB-Tetovë ka raportuar se me datë 5 dhe 6 korrik të këtij viti, autorë të panjohur kanë hyrë me forcë në kishën “Shën Nikolla” në këtë fshat dhe kanë marrë para. Ekipi i SPB-Tetovë ka kryer inspektimin dhe rasti është duke u zbardhur.

Të fundit