24/07/2024
27.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dafina Zeqiri vihet në siklet teksa fansi nuk e lëshon në skenë

Në koncertin e fundit këngëtarja Dafina Zeqriri është përballur me një situatë sa të ëmbël aq edhe të sikletshme.

Ajo i kishte dhënë dorën një fansi teksa ky i fundit nuk ia lëshonte edhe pse artistja po mundohej ta bënte të kundërtën.

“Jo, jo”, dëgjohej fansi në publik teksa edhe po i bënte video momentit të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Dafina po dukej në top formë dhe joshëse veshur me stilin e saj unik teksa po i kënaqte publikun me zërin e saj./Kosovarja/

 

 

Të fundit