17/06/2024
23.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Demolohet vetura e zëdhënëses së VMRO-DPMNE-së

Zëdhënësja e VMRO-DPMNE-së, njëherë edhe anëtare e Komitetit Qendror të kësaj partie, Maria Miteva ka shpërndarë fotografi nga vetura e saj, e cila është demoluar. Miteva thotë se këtë po e bëjnë kundërshtarët politikë.

“Mëngjesi i së hënës për mua dhe familjen time filloi kështu, e gjeta automjetin tim të copëtuar dhe të demoluar. Ata padyshim janë në panik dhe të frikësuar, kështu që filluan të na trembin sepse e dinë se do të ketë përgjegjësi për të gjitha krimet”, ka shkruar mes tjerash Miteva.

Të fundit