20/06/2024
21.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një person vdiq nga aksidenti në Manastir, ndërpritet komunikacioni në rrugën Prilep-Resnje

Një fatkeqësi ka ndodhur mëngjesin e sotëm afër Manastirit. Një automjeti për udhëtarë dhe një kamioni janë përplasur, duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Komunikacioni në aksin rrugor Prilep – Resnjë është në ndërprerje, konfirmuan nga SPB-Manastir.

Pritet gjatë ditës informatë e hollësishme për shkaqet e fatkeqësisë së rëndë.

Të fundit