25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dita e Republikës – 2 Gushti ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e Republikës – 2 Gushti (e martë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga Ministria të gjithë qytetarëve ua uruan festën – Ditën e Republikës.

Të fundit