21/04/2024
4.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Durmishi: Sharrit do t’ia rikthejmë shkëlqimin, ky është zotimi jonë

Bartësi i listës së kandidatëve për këshilltarë nga Lëvizja BESA, Besar Durmishi sot ka marrë pjesë në një aktivitet për promovimin e turizmit malor dhe Sharrit, i shoqëruar nga kryetari i komunës së Tetovës Bilall Kasami.

Ata bashkë me kandidatët për këshilltarë dhe aktivistë partiak kanë kaluar rrugët e Malit Sharr me biçikletë për një Sharr më ndryshe.

“Zotimi jonë për t’ia rikthyer Sharrit shkëlqimin nuk humbet asnjëherë!”, ka shkruar Durmishi në fejsbuk.

Të fundit