27/05/2024
19 C
Tetovo

Të tjera lajme

Franca i ndalon të gjitha fluturimet jashtë zonës shengen

Franca i ndalon të gjitha fluturimet jashtë zonës shengen, deklaroi sot ministrja franceze e Komunikacionit dhe Mjedisit Jetësor, Elizabet Bom.

Ajo për radion franceze RTL deklaroi se “më nuk ka fluturime ndërkombëtare jashtë zonës shengen”. fb/

Të fundit