01/03/2024
9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gashi: A jeni me ne dhe Albinin apo me Ahmetin dhe Vuçiqin !?

Kryetari i AAA-së, Afrim Gashi ka komentuar lëvizjet e fundit politike të Taravarit dhe Selës.

“Prej sonte beteja jonë politike është bërë edhe më e qartë. Pyetja e zgjedhjeve të 8 majit do të jetë: “A jeni me Vuçiqin e Serbisë e Ali Ahmetin apo jeni me opozitën e bashkuar shqiptare – Lidhja Europiane për Ndryshйm dhe Albin Kurtin?. Më pastër se kaq nuk mund të bëhej. Njësoj edhe më lehtë për të vendosur.”

Të fundit