19/06/2024
28.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Homazhe tek varri i Arbën Xhaferit

Në 11-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të PDSH-së z.Arbën Xhaferi, sot Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare  kreu homazhe dhe vendosi kurorë me lule tek varri i të ndjerit.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty!, thuhet në komunikatën për media të PDSH – së.

Të fundit