05/03/2024
12.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit” – Dyshohet për një të plagosur

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit”, në Shkup, shkruan Alsat.

Jozyrtarisht Alsat, mëson se një person ka mbetur i plagosur derisa Policia tashmë është në terren dhe po bënë hetimin.

Ende nuk janë bërë të qarta motivet e incidentit./ Alsat.mk

Të fundit