19/05/2024
19.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ish-pjesëtari i UÇK-së mesazh Frontit Evropian: Mos i nënçmoni kumanovarët me nga 2000 denarë

Ish-pjesëtari i UÇK-së, Driton Iseni është shprehur kundër blerjes së vullnetit popullor dhe manipulimit të votës së qytetarëve.

“Mos i nënçmoni Kumanovarët me nga 2000 denarë. Ne s’jemi rom. Tregojeni të vërtetën. Game over Fronti Evropian” ka shkruar ai. (INA)

Të fundit