27/05/2024
11.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Izet Mexhiti e realizoi të drejtën e votës

“Sot kohë e bukur dhe me diell. Kjo kohë e mirë na fton të votojmë njeriun pozitiv, doktorin e pakorruptuar, Arben Taravarin. Demokraci do të thotë NDRYSHIM përmes VOTËS. E ndryshimi është te numri 6”, ka thënë Mexhiti.

Të fundit