22/07/2024
20.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ka ndërruar jetë Dr.Agim Ramadani nga Zhelina e Tetovës

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka bërë të ditur djali i tij, Venhari: “Të nderuar miq dhe familjarë, babai, Agim Ramadani, nuk është më fizikisht në mesin tonë. Zoti e deshi atë afër vetes. Varrimi do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Zhelinë pas namazit të drekës”.

Agim Ramadani ka qenë  ish-anëtari dhe deputeti i Partisë Demokratik Shqiptare (PDSH) në përbërjen e vitit 2006-2008  të Parlamentit të Maqedonisë.

Të fundit