24/05/2024
13.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar.

Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të fundit