21/05/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mot me diell me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor

Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej zero deri tetë gradë, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri 25 gradë Celsius.

Në Shkup mot me diell me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri pesë gradë, ndërsa ajo e ditës deri 23 gradë Celsius.

Vijon periudhë e motit stabil me rritje të temperaturave ditore.

Të fundit