21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot, me vranësira dhe me periudha dielli

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë nga 6 deri 12 gradë celsius, ndërsa ato në interval prej 12 deri 19 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm me temperarura deri 20 gradë celsius.

Të fundit