21/07/2024
27.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Pasdite në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 15 deri 22, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 31 deri 38 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë i qëndrueshëm, ndërsa në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut./Telegrafi/

Të fundit