03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite pjesën lindore dhe perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri 15 gradë celsius.

Të fundit