25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Në pjesët perëndimore malore do të ketë kushte për shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima të rralla. Do të fryejë erë mesatare përkohësisht e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 11 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 18 deri në 24 gradë Celsius.

Të fundit