03/03/2024
8.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ndërron jetë Atanas Kovaçevski, zëdhënës i EVN-së dhe ish gazetar

Ka ndërruar jetë, zëdhënësi i EVN-së dhe ish gazetar, Atanas Kovaçevski, i cili ishte i njohur për publikun në ekranet televizive.

Ai ka punuar si gazetar dhe prezantues i lajmeve në RTVM dhe Kanal 5, ndërsa vitet e fundit ka qenë zëdhënës i EVN-së.

Në rrjetet sociale, kolegët dhe miqtë shprehin ngushëllimet e tyre dhe i japin lamtumirën Kovaçevskit. bs/fab

Të fundit