25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një regjistrim zbulon se “Citroen” është djegur tashmë në orën 9:37 të mëngjesit

Duke ndarë pamjet nga Vizbegova në mëngjesin e rrëmbimit të 14-vjeçares Vanja Gjorçevska, gazetari Furkan Saliu në “PortaliX” ka publikuar një video ku shihet “Citroen” i vjedhur i Pançe Zhezovskit duke vozitur drejt Brazdës.

Videoja tregon një shofer dhe pasagjer të veshur me kapele të zeza në Citroen, si dhe atë që duket të jetë një thes i bardhë në pjesën e pasme të automjetit. Së bashku me “Citroen” është regjistruar edhe mjeti tjetër “Renault”.

Sipas pamjeve të Saliut, vërehet zjarri në vendin ku u gjet më pas mjeti i djegur, si dhe trupi i varrosur i vajzës së vrarë. Ajo digjet tashmë në 9:37./republika.mk/

Të fundit