21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nuhi Neziri kryetar i komunës së Tearcës uron qytetarët

Të nderuar bashkëqytetar, të dashur zonja e zotëri!
Në vigjilje të ndërrimit të motmoteve ju uroj një vit të mbarë me dëshirën dhe uratat për shumë shëndet, suksese dhe begati juve dhe familjeve tuaja !
Urojmë dhe shpresojmë që viti 2023 të na gjejë më të bashkuar, më të sigurt dhe me shumë rezultate në sfidat tona të përbashkëta!
Sinqerisht dhe me shumë fisnikëri i juaji, Nuhi Neziri!

Të fundit