20/06/2024
29.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Seri lëkundjesh tërmeti në zonën e Dibrës

Një seri lëkundjesh tërmeti janë regjistruar në zonën e Dibrës prej orës 20:30 të mbrëmjes së të premtes dhe i fundit ishte në 6:36 të mëngjesit të sotëm.

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë nga 2 deri në 3.6 të shkallës Rihter. Tërmetet janë ndjerë në Dibër dhe Tiranë, por nga informacionet e marra nuk kanë shkaktuar dëme.

Të fundit