26/05/2024
13.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

E godet rryma duke bërë dush, vdes 18 vjeçari nga Tetova Shkolla ” Mosha Pijade” shpreh ngushllime familjes për humbjen e maturantit

Një 18 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e energjisë elektrike e cila është përçuar nga uji përderisa i njejti ka qenë duke bërë dush, vdekjen e kanë konstatuar mjekët kujdestar të Spitalit Klinik të Tetovës.

Me pikëllim të thellë morëm lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të nxënësit tonë, maturantit tonë shumë të dashur e të respektuar, Eldon Shabani, të QRAPT.”Mosha Pijade” Tetovë, ku prindërve, familjes dhe gjithë dashamirëve të tijë, ju shprehim ngushllimet tona më të përzemërta, lusim Allahun e lartëmadhëruar që nxënësit, njiherit maturantit tonë, Eldon Shabanit t’ia fal Xhehnetin, kurse familjes ju dhashtë durimin në këto momente shumë të vështira …gjithëmonë do mbetesh në zemrat tona, i dashuri Eldon..

Të fundit