22/04/2024
7.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Shpaloset pllakë përkujtimore e Adem Jasharit në Seravë të Çairit

Sot në lagjen Seravë të Çairit është shpalosur pllakë përkujtimore e Adem Jasharit në shtëpinë e veprimtarit Ismet Shabani.

Në këtë ngjarje ka marrë pjesë lideri i BDI-së Ali Ahmeti, djali i komandantit legjendar Lulzim Jashari, kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi, veprimtari Ramiz Lladrovci dhe mysafirë tjerë.

.

Të fundit