15/06/2024
17.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tre të lënduar pasi një veturë ka dalë nga rruga Kërçovë-Demir Hisar

MPB ka raportuar se në ora 04:20 në stacionin policor në Kërçovë është raportuar se në rrugën rajonale Kërçovë-Demir Hisar, afër fshatit Vidrani, T.B.S.(26) nga fshati Drugovë, Kërçovë, teksa ishte duke drejtuar një veturë tip Audi, humbi kontrollin dhe ajo doli nga rruga me mjetin.

– Lëndime të rënda trupore kanë pësuar T.B.S., të diagnostikuara në Spitalin e Përgjithshëm në Kërçovë, ndërsa pasagjerët V.V.(19) dhe S.S.(34), të dy nga Kërçova, kanë pësuar lëndime trupore, njofton MPB.

Kontroll është kryer nga një ekip inspektues nga stacioni policor Kërçovë.

Të fundit