Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
10 raste të reja me Kovid-19, regjistrohet dhe një viktimë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

10 raste të reja me Kovid-19, regjistrohet dhe një viktimë

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2960 teste, prej të cilave 10 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19 dhe atë: Shkup-5, Tetovë-4 raste dhe një rast është regjistruar në Manastir.

Janë regjistruar dhe 5 pacientë të shëruar, 3 nga Shkupi, 1 Kriva Pallankë dhe 1 pacient i shëruar në Berovë. Ndërkohë që një pacient I moshës 64 vjeçare nga Strumica ka humbur betejën me Kovid-19.

Related posts

DEPUTETI I VV-SË E FTON KRYEMINISTRIN TË “ÇOHET” SE “U BO SABAH”

Televizioni Koha

BDI: Opozita braktisi tryezën, por jo edhe korridoret e LSDM dhe OBRM-PDUKM-së

Televizioni Koha

Për një orë mblidhen 2.000 euro për punëtorin nga Tetova që shiti mjetet e punës për të shëruar vajzën!

Televizioni Koha

Leave a Comment