29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Tetor, 2019

Browse our exclusive articles!

Nuk arrihet marrëveshje mes SASHK-ut dhe Ministrisë së Arsimit, negociatat vazhdojnë

Pa ndonjë rezultat konkret ka përfunduar takimi i sotëm mes Ministrit të arsimit Arbër Ademi dhe përfaqësuesve të SASHK-ut. Këta të fundit paraprakisht nuk...

U hap Ekspozita Fotografike “Bukuria e Tetovës në kohëra të ndryshme”

“Bukuria e Tetovës në kohëra të ndryshme” është titulli i ekspozitës fotografike që u hap mbrëmë në Tetovë. Në ceremoninë e hapjes, para të pranishmëve...

Në fshatin Jegunocë ëndra e kahmotshme po bëhet realitet

Në një postim Kryetari I komunës së Jegunocës Darko Blazheski informon opinionin e gjërë për  një aksion gjelbërimi dhe fillimin e punimeve të sallës...

Amdi Bajram gjithëmonë me transport të siguruar: Titaniku u përmbys, vazhdoj me anijen tjetër

Deputeti dhe lideri i Lidhjes së Romëve të Maqedonisë, Amdi Bajram ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet në opinion se partia e tij negocion...

Kryeministri pret që hetimi të tregojë ku është Igor Spasovi

Kryeministri Zoran Zaev pret që hetimi të tregojë ku është Igor Spasovi, i cili është i dënuar për vrasjen e Martin Neshkovskit. Zaevi sot, duke...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img