29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Dhjetor, 2019

Browse our exclusive articles!

Mbrëmë Tetova përjetoi një spektakël të vërtetë, në qendrën për kulturë u mbajtë edicioni i 25 i festivalit të këngës për fëmijë “Bletëzat...

Fituese e  këtij edicioni ishte këngëtarja 6 vjeçare nga Tetova Tuana Bushi, me këngën e saj “Kukulla”, me tekst të Avni Qahilit dhe orekstrim...

Orce dhe Ana Kamçev do të dëshmojnë për rastin “Reket”

Biznesmeni Orce Kamçev dhe bashkëshortja e tij Ana Kamçev sot duhet të paraqiten në Gjykatën penale në Shkup si dëshmitarë në Prokukorinë për rastin...

Tuana Bushi, fituese e festivalit për fëmijë ” Bletëzat 2019″

Mbrëmë Tetova përjetoi një spektakël të vërtetë, pasi që në qendrën për kulturë u mbajtë edicioni i 25 i festivalit të këngës për fëmijë...

Konvertimi i detyruar që shkel të drejtat e njeriut bëhet një problem ndërkombëtar

Më 19 nëntor, Qendra për Studime mbi Fetë e Re (CESNUR) nga Italia dhe Të Drejtat e Njeriut pa Kufij (HRWF) nga Belgjika mbajti...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img