29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2020

Browse our exclusive articles!

Zëvendëskryeministrja Carovska në takime me Unionin e pensionistëve dhe Odën e zejtarëve

Zëvendëskryetarja e Qeverisë e obliguar për çështje ekonomike dhe koordinim me resorët ekonomikë, Mila Carovska sot do të ketë takime me përfaqësuesit e Unionit...

Lejohet organizimi i koncerteve në Maqedoninë e Veriut

Komisioni për sëmundje infektive ka miratuar protokollin për organizimin e ngjarjeve publike, konfirmoi Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Protokolli u propozua nga përfaqësuesit e Shoqatës...

Filipçe: Forma e lehtë e sëmundjes mund të kurohet në shtëpi, por në rast të përkeqësimit duhet hospitalizim i menjëhershëm

Gjatë vizitës së djeshme në Institutin për sëmundje të fëmijëve – Kozle, ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, tha se forma e lehtë e sëmundjes...

LSDM paralajmëroi 600 milionë euro për kompanitë vendase dhe investimevet e huaja të drejtpërdrejta, VMRO pagë më të lartë për 25 për qind

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev njoftoi se në mandatin e ardhshëm katërvjeçar, gjithsej 600 milionë euro do t’i drejtohet kompanive vendase dhe investimeve të...

Sela: Shqiptarët me vite kanë besuar por gjithmonë janë dëshpëruar nga partitë politike shqiptare

Shteti ka qenë i njëanshëm deri tani, prandaj është koha të krijojmë një shtet për të gjithë ku gjithsecili do të ndjehet i barabartë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img