29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2020

Browse our exclusive articles!

Ekipi i OBSH-së për hetim të prejardhjes së pandemisë e përfundoi misionin në Kinë

Organizata botërore e shëndetësisë (OBSH) kumtoi se ekipi që po e heton prejardhjen e pandemisë së koronavirusit, e përfundoi misionin e vet në Kinë...

Sanksionohen “garues të egër” në rrugët e Shkupit

Sektori për Çështje të Trafiku pranë Byrosë për Siguri Publike në koordinim me Departamentin për Siguri në Trafikun Rrugor pranë Sektorit për punë të...

Vazhdojnë kërkimet pas të riut që u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës

Kërkimet për të miturin i cili u zhduk në Liqenin e Prespës ka vazhduar në orët e hershme të mëngjesit dhe do të zgjat...

Prej sot fillojnë bisedimet për qeverinë e re

Pas mbajtjes së seancës konstituive të Kuvendit, prej sot fillojnë edhe bisedimet për formimin e qeverisë së re. Partitë të cilat pas zgjedhjeve jozyrtarisht...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img