29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2021

Browse our exclusive articles!

Rrahje mes portierit Muriqi dhe Zhegrova

Rrihen mes vete në kombëtaren e Kosovës, para sfidës me Spanjën dhe Suedinë! Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga kombëtarja e Kosovës...

Kurti pranoi vetëm një ministër serb, reagon Vuçiq

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se fakti që serbët nuk kanë marrë dy pozita ministrore në qeverinë e re të Kosovës është një...

Aksidenti në Llaskarcë, pronari i “Durmo Tours” nuk ndihet fajtor

Pronari i “Durmo Tours”, Durmish Beluli, nuk ndihet fajtor për aksidentin fatal afër fshatit Llaskarcë ku humbën jetën 16 pasagjerë. Në Gjykatë tha se...

Moti sot do të jetë i vranët i shoqëruar me reshje shiu

Moti në vend do të jetë i vranët me reshje të shiut, në malet dhe në vendet më të larta me reshje të borës....

13 shkelje të orës policore, 513 gjoba për mosmbajtje të maskës

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img