29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Maj, 2021

Browse our exclusive articles!

RMV-ja ndër vendet e para në botë për të rinjtë e papunë, Burns: Gratë detyrohen të punojnë më shumë, për përfitimet e njëjta

“E impresionuar pozitivisht” tha ambasadorja e ShBA-ve Kejt Mari Barns për rininë e Maqedonisë së Veriut, pasi theksoi se ka takuar shumë prej tyre...

Presidenti Pendarovski në audiencë tek Papa Françesku

Presidenti Stevo Pendarovski, I cili qëndron për vizitën në Itali dhe Selinë e Shenjtë, me rastin e Manifestimit “Maqedonia për nder të Shën Kirilit”,...

53 raste të reja dhe 13 viktima nga Covid në Maqedoni

Në 24 orët e fundit në Maqedoni janë kryer 2691 testime për Covid, ndërsa janë regjistruar 53 raste të reja me Covid 19, informon...

Regjistrohen 14 viktima dhe 46 raste të reja me koronavirus

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 3.073 teste të kryera janë regjistruar 46 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve...

Qeveria emëroi drejtor të Qendrës Edukuese të Tetovës

Në seancën e 72-të me radhë, Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka emëruar drejtorë në burgun e Shutkës dhe në qendrën edukuese të Tetovës. Në...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img