Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Aksident në Saraj, shkelen dy vajza

Një veturë e llojit Golf ka përplasur sot pasdite dy vajza në fshatin Saraj.

Dëshmitarët okularë thonë se aksidenti ka ndodhur para orës 16.

Vajzat e aksidentuara kanë qenë të moshës afër 17 vjeçare dhe fatmirësisht kanë marrë vetëm lëndime të lehta.

Ato janë dërguar në spitalin “8 Shtatori”.

Related posts

Bordi i drejtorëve të Bankës Botërore e ka miratuar kornizën e re katërvjeçare për partneritet me Maqedoninë Veriore

Televizioni Koha

Në portin e Selanikut është konfiskuar një kontejner me mbi 12 milionë cigare të kontrabanduara që është dashur të arrijnë në Maqedoninë e Veriut

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Populli tregoi se ka dinjitet dhe refuzoi t’i jep mbështetje LSDM-së dhe Pendarovskit

Televizioni Koha

Leave a Comment