Humb jetën 31 vjeçari nga Dibra në një aksident në Gjermani – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Humb jetën 31 vjeçari nga Dibra në një aksident në Gjermani

Omer Islami nga Dibra e Maqedonisë së Veriut ka humbur jetën në një aksident të rëndë që ndodhi të mërkurën pasdite në afërsi të qytetit Kulmbach të landit Bayern.

31 vjeçari ishte mjeshtër dritaresh dhe kulmesh në një firmë të njohur gjermane.

Aksidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes, kur makina e tipit “Mercedes” që po e drejtonte është përplasur me një kamion dhe se siç raportohet nga mediat gjermane, ai ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Related posts

Gjenden dy fëmijë të vegjël të mbyllur në makinë

Televizioni Koha

Rama: Kemi hyrë në fazën e shpërthimit të COVID 19, s’duhet të humbim një mal me njerëz

Televizioni Koha

Rama: Për shkak të pandemisë deri në fund të majit pa punë mbetën 70.000 persona

Televizioni Koha

Leave a Comment