Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset – Tv Koha
Kronika e Zeze Rajon

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura.

Sipas Policisë deri te aksidenti ka ndodhur derisa një i dyshuar- i panjohur deri më tani, duke drejtuar një veturë ngjyrë hiri, nga qendra e Mitrovicës është kthyer në drejtim të Zveçanit duke i goditur gjashtë veturat në lëvizje si dhe një veturë në parking.

I dyshuari ka vazhduar lëvizjen dhe nuk është ndal në vendin e ngjarjes. Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar një person i rritur dhe një fëmijë. Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar.

Related posts

30 viktima dhe 1,236 të infektuar, Erdogan: Po punojmë ditë e natë që të parandalojmë përhapjen e Covid-19

Televizioni Koha

Greqia i kalon 1 mijë të infektuar me koronavirus, 32 të vdekur

Televizioni Koha

Nëntë kadetë shqiptarë diplomohen në akademinë ushtarake në Turqi

Televizioni Koha

Leave a Comment