Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re

Kandidati dhe kryetari i Komunës së Gostivari, Arben Taravari thotë se banorët e kësaj komune me rethinë po shprehin mbështetje të fuqishme për Ash-në, njofton agjencia e lajmeve INA.

Ai ka thënë se,Aleanca për Shqiptarët shumë komuna do ti fitoj që në raundin e parë, njofon INA

“Në qoftëse bëhet ndryshimi që në raundin e parë në Gostivar,Dibër Strugë, Shkup, shumë shpejtë në Nëntor na pret Qeveri e re, prej një gjenerate të re politike.

Related posts

Cili është shkaku i rënies së Facebook, WhatsApp dhe Instagram?

Televizioni Koha

Seancë konstituive të Kuvendit më së voni për 20 ditë, duhet ta konvokojë Xhaferi

Televizioni Koha

SPGM: Të mbrohen gazetarët dhe punonjësit mediatik gjatë procesit zgjedhor

Televizioni Koha

Leave a Comment