13/07/2024
31.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident afër Strazhës, komunikacioni është bllokuar tërësisht

Aksident komunikacioni ka ndodhur në Strazhë.

Siç njoftojnë nga LAMM, komunikacioni është i bllokuar tërësisht dhe veturat nuk mund të lëvizin./Zhurnal.mk

Të fundit