25/06/2024
23.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në hyrje të Tetovës

Sot rreth orës 13 e 20 minuta, në rrugën e Ilindenit, në Tetovë, në hyrje të Tetovës nga pjesa e Gostivarit, ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy automjete edhe atë, një veturë e tipit Audi me targa të Shkupit, e drejtuar nga 34 vjeçari A.G dhe veturës Mercedes me targa të Sllovenisë e drejtuar nga 72 vjeçari Q.Z nga fshati Pirok.Në aksident nuk ka të lënduar pore vetëm dëme materiale.Është kryer hetim dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Të fundit