13/04/2024
19.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Alketa pranon surprizën me të bukur në mes të spektaklit

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret me të dashura për mbarë publikun shqiptare.

Ajo sot ka mbushur 39 vite jetë

E në ketë ditë po aq te veçantë për moderatoren koleget e saj kanë organizuar një surprizë mjaft të bukur në mes të spektaklit.

Qe në nisje të ‘X-factor’ këndojnë këngën e ditëlindjes për Alketen teksa pranon dhe një buçet me lule.

Moderatorja emocionohet tejet shume e që ka dhe një fjalë rasti, “E vetmja gjë që mund të them është se sonte me ka munguar një urim qe e ka marrë çdo vit në orën 12 të natës nga babi im”.A

 

 

PROM

Të fundit