23/04/2024
6.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Xhuli e falënderon Stresin për këngën, ky i fundit thumbon rëndë “Nuk të përket kjo këngë ty”

Ish fituesi i edicionit të parë nga ‘Big Brother VIP Kosova’ Stresi ishte mbrëmë për të përformuar në shtëpinë me të ndjekur në vend.

Teksa ai këndoj hitin e tij “Kosove Shqipëri”, Xhuli ishte shprehur “Këtë këngë e ka bo për mu Kosovë Shqipëri kur i thashë hajde i bashkojmë forcat edhe kom bo lojë me të, qe e kom qit prej vetës 2-3 herë”, shkruan “Kosovarja”.

Por sipas Stresit kjo nuk është e vërtet ku tha “As nuk të përket ty sepse nuk e përfaqëson ti Kosovën e Shqipërinë, por flamurin me dy krena dhe UÇK”.

Të fundit