25/04/2024
7.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bilall Kasami në Çegran, premton investime në Kulturë

Në vazhdën e aktiviteteve, kreu i Besës, Bialall Kasami ka vizituar Shoqërinë Kulturore Artistike “Jahi Hasani” në fshatin Çegran.

Kasami ka thënë se objekti ku realizohen aktivitetet e kësaj shoqërie, është në gjendje të mjerueshne, pa asnjë investim të vetëm, edhe pse sukseset e tyre si shoqatë janë të shumta, duke marrë çmime të ndryshme, kombëtare dhe ndërkombëtare.

Kasami ka premtuar investime në këtë pjesë me ardhjen e koalicionit Mundemi në pushtet.

Të fundit